JRSnets logo
Edit Content
JRSnets logo

Jsme firma zabývající se tvorbou a správou webových stránek, e-shopů, software a mnoho dalšího. Zakládáme si na kvalitním a precizním zpracování vašich projektů, aby vše fungovalo, tak jak má a vy jste se mohli věnovat vašemu prosperujícímu podnikání. Náš tým, sestavený ze zkušených developerů a designérů je s vámi ve spojení 24/7. Obklopujeme se mladými, kreativními a komunikativními lidmi, které baví pracovat a společně s vámi tvořit svět inovací a moderních technologií.

Náš kontakt

Naše služby

Tvorba webových stránek

Vytvoříme vám responzivní webové stánky s vlastním redakčním systémem, bleskovým načítáním a hlavně za bezkonkurenční cenu!

Grafické úpravy webových stránek

Naše designérky vám ručně vytvoří nový design na míru. Nasazení designu landing webu vám uděláme zdarma.

Vývoj softwaru

Vyvíjíme také docházkové systémy, rezervační systémy, skladové evidence, spedice systémy a další.

Vývoj e-shopů

Připravíme vám unikátní a výkonný e-shop, na který se budou zákazníci rádi vracet. Naše e-shopy propojujeme také se srovnávači cen a účetními systémy.

Tvorba firemní identity

Kompletní tvorba firemní identity na míru, dle vašich požadavků.

SEO optimalizace

SEO neboli optimalizace webu pro vyhledávače je důležitý, kontinuální soubor postupů a metod, jehož výsledkem je vyšší pozice webu ve vyhledávačích.

E-shopy umíme

Naše e-shopy prodávají za vás!

Motivace zákazníků k nákupu?

Je to jednoduché, každý zákazník chce nakoupit co nejlevněji, ale co chce ještě více? Ano, nakupovat pohodlně a intuitivně. Nenakoupí, pokud bude jeho cesta k platební bráně nepřehledná a složitá.

Zabýváme se marketingem a v e-shopech je potřeba!

Základní stavební kámen

Aby váš e-shop fungoval spolehlivě a jeho rychlost neomezovala zákazníky v prohlížení vašich produktů, je nutný výkonný hosting.

S výběrem toho správného hostingu vám pomůžeme, nakonfigurujeme
tu nejvhodnější variantu.

Propagace a reklama

Pomůžeme vám s plánováním vašich reklamních kampaní, jak na sociálních sítích, tak prostřednictvím PPC. Dle vašich požadavků budeme reklamní kampaně provozovat.

Asset-5.png
0 %
Více zákazníků
Asset-4.png

Firemní weby i webvizitky

Reprezentujeme vás i vaši firmu. První dojem je důležitý!

Váš web je vaším pomocníkem

Každý správný web musí prodávat služby či produkty za vás. O zacílení, rozvržení a styl vašich webových stránek se postaráme za vás.

Na vás bude pouze kontrola, zda je vše podle vašich představ.

Responzivní design

Webové stránky, firemní či osobní jsou vždy vaší vizitkou. Navrhneme vám vhodné řešení designu, včetně grafického návrhu před začátkem vývoje a vhodnou technologii.

Propagace a reklama

Pomůžeme vám s plánováním vašich reklamních kampaní, jak na sociálních sítích, tak prostřednictvím PPC. Dle vašich požadavků budeme reklamní kampaně provozovat.

Máte otázky?

S námi rozšíříte svůj business.

Kontaktujte nás, naši specialisté vám vše rádi vysvětlí.